Skoda Pik-Up -98

Shitet nga: VALON KRASNIQI 04 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Skod Pikap Shum i mir Dhe i Ruajtun Ka nje Motorr Shum te mir Plus ka edhe Fellnet asht i Rigjistruar Ju Mirpresim Po Ashtu mund Te thirrni edhe ne viber TEL +37744426016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim