Smart

Shitet nga: smart 15 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
shitet dhe ndrrohet smarti ne gjendje perfekte per me teper na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim