Smart Fortwo 600cc -02

Shitet nga: Evis 19 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart .Benzin 600 cc,Automatik dhe TipTronik ne gjendje te mirë teknike Larte tavani Panoram.Askund nuk eshte e hyre ne hipotek.Posedon dokumentacjon te rregull dhe goma te reja.. targa 03 regjistrim deri ne muajin 3 te vitit 2016.Bëj edhe NDRRIM me ndonje vetur apo Motorr qe me konvenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim