Motori mercedes 208

Shitet nga: sabit 06 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: MUSSO
shes gjip ne shum gjendje te mir me motor te mercedesit,posedon klim,4xgjama elektronik,4x4,dhe shum tjera,eshte me targa sllovene....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim