Sssangyong mercedes,2.9TDI, 2000 vit pro, import..

Shitet nga: Lindi 20 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Pejë
shitet gjipi ssangyong mercedes,2.9interkuller TDI, me kto karakteristika klim,abs ,esp, 4x4,centrall ,Dy par felne ,gjama elektronik,si dhe shum i paster poashtu edhe ne gjendje te mir mekanike ,gjipi ka ardhur nga zvicerra dhe shum i rujtur gjipi ka motorr te mercedesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim