Suzuki grand vitara -02

Shitet nga: Lisho 10 Maj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Suzuki grand vitara Automatik 1Vit RKS

Vetura Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Optike Dhe Teknike Tip Top

Vetura Posedon ---- --ABS ,--
- 4x4
-- Liber Te Servisit
-- Karrikat Me Nxemje
-- Klima , Nxemje Para Dhe Mbas
-- Drita Automatike .
-- 4 X Gjomat Npull
-- Klima
-- 3 Qilsa Fabrikisht
-- Vetem Bleres Serioz Vetura ka 230000 Km Te Garantume

Dhe Shum Sene Tjera Extra -- Servisi Sapo Esht Ber

Kontakt - 049674847 - 043855976
Pronari i Par ne kosov vetura nuk esht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim