Suzuki

Shitet nga: Bekik 17 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: SX4
Shes xhipin suzuki sj413 ne gjendje shum shum te mir teknike me regjistrin edhe 8 muaj me perkthim te menjehershem per qdo gja ju garantoj me qmim shum te arsyeshem si dhe 4x4 ne gjendje shum te mir.numri i viberit +38649882960 si dhe 044961639 pres blersa serioza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim