toyota 4runer

Shitet nga: beqir 04 Sht 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
shitet urgjent toyota 4runer ne gjendje shum te mir fizike dhe teknike i regjistruar te gjitha serviset e kryera me kohe per me shum info contact tel 044138137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim