toyota 4runer

Shitet nga: beqit 03 Sht 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
toyota 4runer gjip ne gjendje shum te mir fiziike dhe teknike te gjitha serviset e kryera me kohe i regjistruar per me shum info cont tel 044138137 Beqiri, shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim