U SHIIIIT Mercedes E 270 CDI -03

Shitet nga: Fidan 21 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Mercedes E 270 ( IREGJSTRUAR ME INVALID )
Motori 2.7 CDI
Model AVANGARD
REGJISTRIM 1 vit
CLIMA TRONIK 4 zonale
Full paisje
Modeli me i persosur i Mercedesit
Me liber servisi
Senzor parkingu para dhe mas funksinal
Xenon
Airbag
Abs
Esp
Centrall
Gjama color fabrikisht
Fellne original
Komanda ne timon
Tempomat
Radio changer me 6 CD
Drita te mjegullesVEREJTEJ;;;VETURA ESHTE E REGISTRUAR NE EMER TE INVALID pa dogan vetem me homologim dhe sigurim per 1 vit gje qe mund te vozitet pa problem
PER MA SHUM KONTAKTONI NE NR OSE VIBER +377 45 563 847
Ju lutem ne viber vetem oferta serize flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim