U SHIT E GZOFT PRONARI RI VW Golf 6

Shitet nga: baki 12 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet vetura
>> SHITET
>> Motorri; 1.6 tdi (I te kuqe)BLUE MOTION TECHNOLOGY
>> Manual 5+R
>> Fuqia 77KW 105 PS
>> KM 169000 ME liber servisit
>> Viti Prodhimit; 20. 12.2010 MODEL I 2011
>> Nevgacion tmadh me taskrim dvd+6cd
>> I Regjistruar ne RKS per her te par dhe FULL KASKO
>> Ngjyra: E Bronz metalike, me nuaca
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Xhamat color mbrapa fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> Karigat me nxemje
>> 5 ULSE kerr familjar
>> Senzora para dhe mbrapa
>> Snzora per mu parku vetura vet
>> Dritat e Mjegulles me Senzor anas majtas me komand tymonit
>> ABS
>> ESP
>>Highline
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> 2 Qelsa te VW origjinall preardhja nga gjermanija 100%
>> Alarm Fabrikisht
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 5.4 litra / 100 km. Kjo eshte realja qe e kam
Garantoj per dokumenta 049179207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim