U SHITTT MERCEDES C220 CDI

Shitet nga: Mercedes c220 22 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
>> SHITET
>> Motorri; 2.2 Cdi
>> Automatik Tiptronik / SPORT
>> Fuqia 110KW 150 PS
>> KM ; 164000 ME liber servisit
>> Viti Prodhimit; 2511.2004 MODEL I 2005
>> Karigat lkur full
>> I Regjistruar ne RKS per her te par dhe i ardhun nga ZVICRA
>> Ngjyra: E Kaltert metalike, me nuaca
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Xhamat mbrapa color fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> Dritat Xenon fabrikisht
>> Dritat e Mjegulles
>> ABS
>> ESP
>> Avangarde
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> 2 Qelsa te VW origjinall
>> Alarm Fabrikisht
>> Alufellna me goma t reja
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km. Kjo eshte realja qe e kam
Garantoj si per dokumenta si per veture per cdo gje. Mundeni te kontaktoni permes telefonit
049179207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim