URGJENTISHT Renault 19 1,4 benzin KLIME viti-94

Shitet nga: b berisha 01 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
RENAULT 19 ESHT 1,4 BENZIN PUNON SHUM MIRE.

4 GUMAT E REJA TE DIMRIT M+S.

ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT NUK KA AS NJE DEFEKT.

KA KLIME ALARM KUNDER VJEDHJES DHE CENTRALL.

REGJISTRIM KA DERI ME 22 03 2015.

VETURA KA DHE AIBAG.

PER ME TEPER GJINDEMI NE KLINE.

QMIMI 1100 EORO


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim