Urgjentisht shitet Renault Laguna 1.9 dci -03

Shitet nga: Renaul Laguna 17 Qer 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Urgjentisht shitet Renault Laguna 1.9 dci -03, ne gjendje shume teknike, me goma te reja m+s, regjistruar deri me Nentor 2015. Klimatronik. Pasqyret me rryme, xhamat me rryme, shpenzimet minimale te karburantit. i rujtun si mbrenda ashtu edhe jashte, me goma te mira. KM te kalura 196,000 origjinale dhe dokumente ju garantoj, posedon cd radio, abs, timoni i vetures eshte hidraulik dhe levizes, central, alarm, komanda ne timon, tempomat etj etj. Nuk eshte peng ne asnje bank. Perkthimi menjehere. Cmimi shume i volitshem;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim