Uu Shiit....AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC

Shitet nga: 049000000 10 Qer 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
>> SHITET
>> Motorri; 2.0 tdi
>> Automatik Tiptronik / SPORT
>> Fuqia 103KW 140 PS
>>Gjerman euro 4
>> KM ; 204000 ME liber servisit
>> Viti Prodhimit; 19.12.2005 MODEL I 2006
>> Karigat me rrym elektronic
>> I Regjistruar ne RKS ne menyr shum te rregullt
>> Ngjyra: E zeze metalike, me nuaca
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Xhamat mbrapa color fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> Dritat e Mjegulles
>> ABS
>> ESP
>> Sport beck
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 12xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> 1 Qelsa te VW origjinall
>> Alarm Fabrikisht
>> Alufellna me goma t reja M+S
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.8 deri 5.5 litra / 100 km kurse ne qytet 6 deri 6.5 litra / 100 km. Kjo eshte realja qe e kam
Garantoj si per dokumenta si per veture per cdo gje. Mundeni te kontaktoni permes telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim