Uu Shitt BMW 530d Automatic

Shitet nga: bmw 16 Maj 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
.Bmw 530d 190kw 258ps i regjistruar RKS 1Vit FULL EXTRA:
.VITI I Prodhimit 26.12.2010
.Ndrruesin e shpejtsive extra: Automatik tiptronik 8 shpejtsi ,2 Qilca fabrikisht
.ME dhez ne Pulle.
.Ulset Lekur Elektronike ,.Auto Hold,
.Navigacion te madh DWD Tv mp3 plus magazin me 8 cd dhe sistemin e inqizimit te muzikave .Klimatronik 2zonale klim para dhe mbrapa .Bordkompjuter te madh kollor .Airbag x12 .Gjomat electronic dhe Color .Pasqyre elektronike dhe me nxemje dhe Palohen
..Komanda ne vollan
.Tempomat .Xenon bi xenon fabrikisht me sistem robot . .Retrevizor ne pashqyre
.Senzor ne pashqyre .
.Senzor shiu .
.Swnzor Parkingu Para dhe Mbrapa.
.SHpenzimet lolak 8l rug te hapur 6.5l
Ndriqim mrena dhe jasht extra .Llajsne kromi . .Model M paket . .Senzora parkimi Vol .Sistem te muzikes extra Etj, FULL EXTRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim