Uu Shitt BMW X6 3.0 Xdriver -09

Shitet nga: BMW X6 01 Qer 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
.Bmw X6 d 180kw 245ps i regjistruar RKS
.VITI I Prodhimit 26.11.2008 Model 2009
.TAVANI I QELUR SHIBEDAG
.Fellna 20coll CAPROLL
.Ndrruesin e shpejtsive extra: Automatik tiptronik multitronic 6 shpejtsi ,2 Qilca fabrikisht
.ME dhez ne Pulle.
.Ulset Lekur Elektronike ,.Auto Hold,
.Navigacion te madh DWD Tv mp3 plus magazin me 8 cd dhe sistemin e inqizimit te muzikave .Klimatronik 2zonale klim para dhe mbrapa .Bordkompjuter te madh kollor .Airbag x12 .Gjomat electronic dhe Color .Pasqyre elektronike dhe me nxemje dhe Palohen
..Komanda ne vollan
.Tempomat .Xenon bi xenon fabrikisht me sistem robot . .Retrevizor ne pashqyre
.Senzor ne pashqyre .
.Senzor shiu .
.Swnzor Parkingu Para dhe Mbrapa.
.SHpenzimet lolak 9.7l rug te hapur 8l
Ndriqim mrena dhe jasht extra .Llajsne kromi . .Model M paket . .Senzora parkimi Vol .Sistem te muzikes extra Etj, FULL EXTRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim