Uu Shitt BMW x3 Automatik 3.0 dizel 1 vit regj..

Shitet nga: x 3 21 Maj 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet vetura
BMW x3
Viti 2004 muajit 12
1 vit regjistrim te plot
Klima ne funksjo
Hallogenka oso drita te mjegulles
Automatik
Tiptronik
Likur Karikat
Panoram
3.0 dizel 4x4
comanda ne vollan
cd×6cd Shangjir
Senzora Para dhe Mbrapa
I Ardhur nga Gjermanija
Fulll Opsjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim