Uuu Shittt VW Passat 3C 2.0 TDI Highline Automat..

Shitet nga: Shaban Kelmendi 27 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Passat 3C 2.0 TDI Automatik DSG 1Vit RKS

Vetura Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Optike Dhe Teknike Tip Top

Vetura Posedon ---- --ABS , ESP , ASR

--''Liber Te Servisit ???
--''Automatik DSG
--''Pulla N"Vollon ??
--''Tempomat
--''Shpejtsi Nvollon ??
--''Karrika Me Levizje Elektrike
--''Karrikat Me Nxemje
--''Karrika Me Masazh
--''Klima , Nxemje 4 Zona Para Dhe Mbas
--''Dritat Xenon + Bi Xenon + Asistenc e Dritave ne Kthesa
--''Dritat Automatike + Dritat e Mjeglles + larje te dritave
--''Pasqyre me Nxemje
--''Pasqyret Me Levizje Elektrike
--''Senzor shiu
--''Senzor Dritave Tgata Ne Pasqyrë
--''4 X Gjomat Npull + ( 15 % Collor )
--''Auto Hold
--''Bordkompjuter Touch Screen 6 CD
--''Fellnet 17 Coll Me 2 Par Guma Te Veres + Dimrit
--''Senzor Parkingu Para Dhe Mbas
--''Klima Tronik
--''2 Qilsa Fabrikisht
--''Vollanin Likur
--''Vetem Bleres Serioz

Dhe Shum Sene Tjera Extra -- Servisi Sapo Esht Ber Ne REFORMA 500 Euro . Rrypi i motorrit i nderruar komplet me Set Pump Uji Shpaner . Me Libra Servisit ...Regjistrim deri 2016.....

Kontakt - 049-107-966 - 044-282-631 - 049-22-90-60 - 045-716-621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim