Uuu Shitttt Mercedes E320 cdi -04 Avangard

Shitet nga: Mercedes 16 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
.Mercedes E320 cdi FULL EXTRA:,
.RKS DERI NE MUAJIN E 8
.VITI 24.10.2004 MODEL 2005
.Ndrruesin e shpejtsive : Automatik tiptronik
,Ulset Likur me Nxemje dhe ftofje dhe me memori elektronike full
.Senzora para dhe mbrapa
.Navigacion te madh DWD Tv mp3 plus magazin me 6 cd .Klimatronik 4zonale klim para dhe mbrapa .Bordkompjuter te madh kollor .Airbag x12 .Gjomat electronic .Pasqyre elektronike dhe me nxemje,senzor ne pashqyre,
.Komanda ne vollan, Hapur Lart Shiber,
.Tempomat .Xenon bi xenon fabrikisht me sistem robot . .Retrevizor ne pashqyre
.Senzor ne pashqyre .Airbag x12
.Senzor shiu ..
.Alufellna me Goma te reja 00 17coll
Ndriqim mrena dhe jasht extra .Llajsne kromi . .
Vol .Sistem te muzikes HARMAN/KARDON Etj, FULL EXTRA
.TEL.. 049179207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim