Uuuu Shitttt VW Passat 2.0 TDI Highline Autom..

Shitet nga: Passat 3C 25 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Passat 3C 2.0 TDI Automatik DSG 1Vit RKS

Vetura Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Optike Dhe Teknike Tip Top

Vetura Posedon ---- --ABS , ESP , ASR

-- Liber Te Servisit ???
-- Karrika Me Levizje Elektrike
-- Karrikat Me Nxemje
-- Karrika Me Masazh
-- Klima , Nxemje 4 Zona Para Dhe Mbas
-- Drita Automatike
-- Pasqyre me Nxemje
-- Pasqyret Me Levizje Elektrike
-- Senzor shiu
-- Senzor Dritave Tgata
-- 4 X Gjomat Npull
-- Auto Hold
-- Fellnet 16 Coll Guma M+S Treja
-- Senzor Parkingu Para Dhe Mbas
-- Klima Tronik
-- 2 Qilsa Fabrikisht
-- Vollanin Likur
-- Vetem Bleres Serioz

Dhe Shum Sene Tjera Extra -- Servisi Sapo Esht Ber Ne Servis REFORMA Me Libra Servisit

Kontakt - 049-107-966 - 044-282-631 - 049-22-90-60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim