Uuuuu Shittttt VW GOLF 6 1.6 TDI Comfortline Fu..

Shitet nga: Drilon 25 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Gollf 6 1.6 Tdi Full Option -- Me Dogan Te Paguar

Vetura Eshte E Sapo Ardhur Nga Gjermania Eshte ne Gjendje Shum Te Mir Optike Dhe Teknike Tip Top

Vetura Posedon ---- --ABS , ESP , ASR

-- Liber Te Servisit
-- Navigation -- Touch Screen
-- Karrika Me Masazh
-- Klima , Nxemje 4 Zona Para Dhe Mbas
-- Drita Automatike
-- 4 X Gjomat Npull
-- Fellnet 16 Coll Guma M+S
-- Senzora Para Dhe Mbas
-- Klima Tronik
-- 2 Qilsa Fabrikisht
-- Motorrin Euro 5 -- 77 kW (105 PS)
-- Vollanin Likur Etj etj
-- Vetem Bleres Serioz

Dhe Shum Sene Tjera Extra -- Servisi Sapo Esht Ber Ne Gjermani Me libra Servisit --146000 Deri 166000

Kontakt - 049-107-966 - 044-282-631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim