VW Bora dizel -00

Shitet nga: shqiprim 13 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes vw bora viti i prodhimit 2000 tdi di te kuqe,ngjyr e zez,special edition, automatik tiptronik,4 xhamat me pull ,xhamat mrapa te zi fabrikisht ,karrika me nxemje ,klimatronik, vollan 3-sh, bordkompjuter,instrument tabull crom tempomat, senzor shiu,larje dritave,drita mjegulle,mbeshtetse dore para dhe mbrapa,goma te veres me fellne te vw dhe goma dimrit me bandash te thjesht,te gjitha serviset e kryera me rregull deri tani,i vozitur vetem nje dor prej qe eshte ne kosove,garantoj per kilometra,eshte ne gjendje perfekte,regjistrim deri me 22.07.2015.ndrrim me vetur vitit 2005-2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim