VW Buba benzin -80

Shitet nga: riza berisha 03 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
wv buba eshte ne gjendje shume te mire teknike punon shume mire viti i prodhimit 1976 motorrin e ka 1.2 nr kontaktues 044759252 dhe 045618116 i qlajmeruar nuk ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim