VW Caddy -98 Frigorifer

Shitet nga: Premton 05 Gsh 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 600 EUR

Komuna: Pejë
VW caddy frigorifer ne gjendje shume te mire i doganuar dhe regjistruar ,me frigorifer i pershtatshem per transportin e mishit , qumeshtit etj . 1.9 dizel 155000 km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim