VW Caddy 1.9D -98,bej ndrrim me kombi vw t4 1.9 ..

Shitet nga: b 13 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
VW Caddy 1998,1.9D,motor perfekt,ka regjistrim deri ne prill 2015,ne gjendje perfekte,vetem xhamin e pare e ka te krisur,te tjerat i ka perfek.Harxhimet i ka 4 litra dhe gjendje shume e mire pa asnjue defekt.Xhami i pare i krisur dhe pak korrozion...
Nderrim i mundshem me Vw T4 1.9 me ulese, shtoj edhe pare ,Tjeter ndrrim nuk bej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim