VW GOLF 1.9 TDI -02

Shitet nga: Golf 22 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 455 EUR

Komuna: Pejë
Golf 4 1.9 TDI (I)TE KUQE viti 2002 seri 2003 pacifik sahata crom,klim,tempomat,navigacion,4gjama me rym,komfori osofix,gjitha servisat e krym,rrypi dhemzor me set komplet,voji filterat komplet,gurtnet para dhe pas te reja,kastefoni mp3,dy qilsa fabrikat,libra servisi,kilometrat e sakta,vlen te ceket hipotek nuk osht perkthimi behet menjeher,ni pronar ne kosov gjdo gje e garantuar,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim