VW GOLF 4-1.4 BENZIN -02

Shitet nga: Malsor 06 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes Golf 4 ne gjendje shum te mir si mrena dhe jasht siq shihet ne foto golfi asht i ardhur prej gjermanije qe 4muj doganen e ka te paguar.
Viti.2002
1.4.benzin
ESP
ABS
KLIMA AC
Felget e mira me guma te reja
Vetura ne fjal asht shum e mbajtu vetura ne ks sosht e persorme veq doganen ja kam ba me servisa te krym me tana.vetura asht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim