VW GOLF 4 1.9 TDI (I)TE KUQE 2002

Shitet nga: Golf 19 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 450 EUR

Komuna: Pejë
VETURA eshte ne gjjendje perfekte me te gjitha servisat e kryme.rrypi dhemzor me set komplet.voji me te gjitha filterat.gurtnet para dhe pas.extra posedon.klim.tempomat.navigacion.bllotuf per tel.gjamat me rym.sahatat crom.vollan tresh.kilometra te garantuara me libra servisi .dy qilsa me digitron fabrikisht.vlen te ceket hipotek nuk osht PERKTHIMI behet MENJEHER.ni pronar ne kosov nuko VETURA tregtarve.shtat muj Regjistrim.kastefon me cd MP3.vetura esht shum e rujtme si Brenda dhe jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim