VW GOLF VI -10

Shitet nga: Rinori 01 Maj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Pejë
Shes veturen Vw Golf 6,vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike e mirembajtur dhe e servisuar regullisht...Viti 2009 Kilomtra 174.000 te garantuara me liber servisi, 2.0 TDI. 4 goma me fellne te Reja ka Tach Scren CD Magazine Timonin Likure Bordcomputer Klime, xhama ne ryme, xhama te zi fabrikat , rypin dhambezor te nderuar tani, ka plot edhe 10 muaj regjistrim vetura nuk ka asnje vrejtje eshte regjistrimi i pare ne kosove... Nr. 049-887-886 fjala e fundit babush ska ksi golfi kush ma trujtne fabrik fabrik krejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim