VW Golf 2 1.6 Turbo Disel Interkoler -90

Shitet nga: Halil 30 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Pejë
Shes Golf2 1.6 Disel, Turbo Interkoler, ështe ne gjendje te Rregullt Regjistrim ka Deri me 20.10.2015,Te Interesuarit Mund te me Kontaktojn ne Numer te Vala dhe Ipko..045376135/dhe 049312358..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim