VW Golf 2 benzin -87

Shitet nga: Golf 2 12 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Shes Veturen Golf 2 vitit 87 i thjesht regjitrim ka deri ne muain Tetor , 3 dyrsh , ngjyr e bardh ,1.3 Benxins per meshum informata kontaktoni ne numrin 044-784-687 .. Ose mund te na kontaktoni dhe permes Viberit : +38649437796 ... Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim