VW Golf 2 turbo dizell 1.9 -89

Shitet nga: Luli 19 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Shitet golf 2 me maqin te golf 3 turbo dizell hidraulik alar centrall brava si te audis me mje fajl shum ne gjendje te mir vlen te ceket nuk esht ne hipotek dhe mund te perkthehet menjeher si dhe regjistrim ka dhe nje muaj si dhe i ka 4 goma te reja qe mje muaj te montuara me nje fjal flak te reja si gomat ashtut dhe fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim