VW Golf 3 1.8 benzin -92

Shitet nga: xxxx 08 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
shes gofin 3 1.8 benzin me targa te malit te zi me nje qmim shum te volitshem dhe eshte ne gjendje te rregullt me fellne te aluminit i qlajmruar ne mal te zi presim blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim