VW Golf 3 dizel -93

Shitet nga: arben 15 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 199 EUR

Komuna: Pejë
Golf 3 1.9 ne gjendje shum te mir. Golfi ka 5 ulese por ne dokumenta eshte transportues ka regjistrim deri me daten 19 03 2015 .2 Gumat e para i ka te reja,baterin e ka te re dhe motorrin e ka ne gjendje te shkelqyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim