VW Golf 4 -02

Shitet nga: Sahit 01 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet golf 4 ne gjendje te llegullt diesel 130 ps ngjyr e zez metalike viti prodhimit 08.08 2002 Për momentin asht ne zvicer si dhe me daten 07.03.2015 arrin ne kosov perkatsisht ne qytetin e pejes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim