VW Golf 4 1.9 DTI -02 Lekur

Shitet nga: Golf 21 Pri 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 600 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Golfi 09 2002 .nga Gjermanija. 1.9TDI Kerri posedon klim,karrikat me nxehmje lekur ,tempomat,,kukë,shiber,Mp3CD,manuel 6 shpejci TDI 3TE KUQE 150PS.libren e servisit central 4 xhamat me rrym ESP Etj.
Vetura ësht ne gjendje shumë te mir.
Per ma shum informata na kontaktoni ne Nr 044 739 563 si dhe 044 155 073 Ju mirepresim.
Vetura ësht pa dogan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim