VW Golf 4 TDI -03

Shitet nga: Mirvani 16 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Regjistrim deri 20.12.2015 rks
ABS
Servo+ (pozicion tiomi)
ESP
Klima AS
Mbyllje elektronike
4 gomat e reja
Me te gjitha serviset e kryera
Vetem nje person ne kosov prej regjistrimit te par nê RKS.
Vetura eshte e ruajtur si ne foto, pres bleres familjar dhe serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim