VW Golf 5 1.9 TDI -04

Shitet nga: Luani 11 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Pejë
Golf 5 1.9 TDI me dokumenta te kosovs po esht i qlajmru
posedon klim tronik nevigacjon ekran te madh 4 xhamat me rrym 4 dyr centrall me gumate mir osht ne gjendje shum te mir po airbag nuk i ka per me shum info tel 044 644 630 dhe 049 600 910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim