VW Golf 6 -10 automatik DSG

Shitet nga: 049 349 032 08 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
VW Golf 6

-Automatik DSG
-Klima
-Bordkompjuter
-Senzora para dhe mbrapa
-Sistem parkus
-Multitronic
-Komanda n'vollon
-Pasqyr elektornike + nxemje
-Tempomat
-Senzor shiu
-2Qelsa
etj. tel 049 349 032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim