VW Golf diesel -02

Shitet nga: Qendrim 04 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Pejë
Vetura ka dogsn te paguar Mungesa asht veq Homuligimi dhe Regjistrim Ka klimo tronik Gumat te reja servisat e krum komplet me liber te servisit keri shihet si ne foto si kshtut live Kerkoj Blers serioz Vetira gjindet ne Pejë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim