VW Golf dizel -86

Shitet nga: Golfi 19 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Golf disell shum ne gjedje te regult .i ruajtun si mbrenda dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim