VW Jetta turbo dizel -91

Shitet nga: Jetta 07 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Jetta turbo dizel te aksidentuar.Motorri ne gjendje te shkelqyer ka edhe pjes tjera dhe dokumentat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim