VW Passat -02

Shitet nga: Pasat 06 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Pejë
Shitet vetura vw pasat e sa po ardhur nga gjermania.
Vetura posedon klimë automatik karrikat me nxehmje Alarm di te kuqe. Xhamat fabrikisht kolor etj.per ma shumë na kontaktoni ne Nr044 739 563 si dhe 044364717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim