VW Passat 1.8 b -99

Shitet nga: edonit 23 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes passat 1.8 benxin ne gjendje perfekte shum i ruajtur mbrenda dhe jasht ka climatronik funksional abs 4 gjamat elektro komplet gomat e reja te dimrit km 190,000 servis i kryer ju garantoi per dukumenta rexhistrim dej nentor 2015 ndrrim i mundeshem per ma shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim