VW Passat 2.0 TDI -05

Shitet nga: Luani 11 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 888 EUR

Komuna: Pejë
Pasar esht rks nje vit regjistrim automatik dezge me shpejtesi vullon navi te madh xemje karikav radjo me 6 cedeja shiber me sollar ksenon sunzor para dhe mas dritat kthehen baz vullanit ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim