VW Passat 3c -07

Shitet nga: visar 17 Pri 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vw Passat 3c
Posedon:
:Drita BiXenon me Llupa qe levizin
:Shiber Solarium
:Karika likur,nxemje,ftofje,masazh
:Vollanin I drurit me pulla
:Extra system sound , magazin
:6 shpejtsi
:Telefon
:4 motion 2.0
:Senzora para dhe mbas
:4 goma treja me Fellne
:Regjistrim deri 2016
:Serviset e kryera Etj . . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim