VW Passat CC 2.0 TDi -10

Shitet nga: Automobilcenter & Nutzfahrzeuge "Peja" 28 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 950 EUR

Komuna: Pejë
VW Passat CC 2.0 TDi - Sport *4/5 Dyersh
Viti i Prodhimit :21.12.2010
103 kW/140 PS
6.Shpejtsi Manuell
Radio CD-Player
Dritare Elektronik para dhe mbrapa dhe pasqyre me nxemje
Xhama Color Origjinal
Alufellne
Klimetronike
ABS/ESP
Nxemje ne Karrige te para
PDC Para dhe mbrapa
Tempomat
Senzor Shiu
Bordcomputer
Dora e Pare dhe me komplet Liber Servisi vetem tek VW,-ja
Veture Gjermane (Jo Import)
Vetura eshte ne gjendje tejet te mire si Teknike poashtu edhe Optike.Vetura gjendet ne Gjermani ne Firmen Automobilcenter "Peja"dhe mund te Transportohet sipas marreveshjes brenda 48Ore ne Kosove-Shqiperi-Maqedoni-Mal te Zi.
Per Informata mund te na kontaktoni ne KS: 049 659 089
Ju Mirepresim
Automobilcenter & Nutzfahrzeuge " Peja-Muriqi "
D-68789 St.Leon-Rot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim