VW Passat CC 2014 TDi R-Line -14

Shitet nga: Passat CC 19 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Pejë
Passati osht ngjendje tshkelqyshme
Osht 177PS, 130KW.
Viti prodhimit 2014
Navigacion me touch screen
Klimtronic
Tempomat
Senzor parkingu para prapa
Senzor shiu
Auto parking
Auto hold
Auto assistent
Pasqyret elektrike
Dritare elektrike
Fellne shume te bukra
2 qelsa i ka krejt osht full full ekstra.. e shes urgjent dhe nuk boj ndrim.
Passati osht i padoganum ska 1 jav qe osht ardh nks, qmimi i fundi osht 20.000 EURO!
Pres blers serioz, mundeni mem shkru edhe nviber ne +38649719401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim