VW Passat TDI -02

Shitet nga: Kujtim 25 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Pejë
Vetura posedon nxemje ne karrika , klim, xhama te zeza fabrikisht ne ulset e pasme, eshte 1.9 TDI, DI me te kuqe, km te kalume i ka 220000km. Vetura eshte e sa po ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim